This website requires cookies to provide all of its features. By using our website, you agree to our use of cookies - Přečtěte si více - Uzavření

NENÍ TO KOMPLIKOVANÉ: PNEUMATIKA A RÁFEK, PRO TO JSME TADY MY!

Pneumatika je pro nás důležitá: vidíme její krásu, známe její roli v bezpečné jízdě. Velká většina se však neotáčí kolem pneumatiky automobilu, a to je tak správně.

Jsme mladí s mladistvým start upem a můžete si tyto řádky vůbec přečíst, protože jsme viděli nedostatek pneumatik na online trhu, které jsme chtěli definitivně napravit. Stránky jsou navrženy tak, aby pomohly co nejvíce lidem rychle a snadno najít pneumatiky, které potřebují

Optimálně postačí každé 2-3 roky koupit nové letní nebo zimní pneumatiky a my jsme si jisti, že nechcete zkontrolovat stovky popisů výrobků a desítky testů pneumatik výběrem nejlepší sady. Ušetříme váš čas a „připravíme na polici“ jen takovou pneumatiku a ráfek, kterou bychom si koupili my sami pro sebe. Naše zásoby nevyplníme jen proto, abychom vám ukázali co nejširší sortiment, takže můžete vidět pouze opravdu dobré pneumatiky, nejlepší hodnotu pro každou kategorii pneumatik. Samozřejmě, je to skvělá volba, ale děláme vše pro to, abychom vám pomohli, takže jsme pro vás provedli předfiltrování, a s produkty nízké kvality se již nesetkáte.

Naše srdce jsou buší silněji, když vidíme pěkné auto a my se ani nelekneme adrenalinové bomby, pokud provozujeme náš koníček, amatérské automobilové závody. Malý tým, s velkou odborností a s ještě větším sortimentem výrobků, s námi bude pro vás mnohem snazší získat správnou pneumatiku!